Керівництво


Павло Тарасов

Комерційний директор

Tarasov.Pavel@renault.kh.ua

Відділ продажу


Афанасьєв Володимир

Керівник відділу продажу

тел.: 067 57 11 444

Afanasyev.Vladimir@renault.kh.ua

Черкас Віталій

Продавець-консультант

тел.: 067 50 35 007

Cherkas.Vitaliy@renault.kh.ua

Гнєдков Гліб

Продавець-консультант

тел.: 067 57 84 801

Hleb.Hnyedkov@renault.kh.ua

Відділ по роботі з корпоративними клієнтами


Радченко Владислав

Керівник відділу по роботі з корпоративними клієнтами

Radchenko.Vladyslav@sollyplus.com.ua

тел.: 067 00 95 777

Сухомлін Євген

Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами

Evgen.Suhomlin@sollyplus.com.ua

тел.: 067 505 18 36

Сагдик Тетяна

Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами

Tatiana.Sagdik@sollyplus.com.ua

тел.: 067 555 22 07

Відділ сервісу


Клюшенков Володимир

Керівник відділу сервісу

Klushenkov.V@renault.kh.ua

Огульчанський Іван

Майстер-приймальник

O.Ivan@renault.kh.ua

тел.: 067 573 73 03

Савченко Дмитро

Майстер-приймальник

D.Savchenko@renault.kh.ua

тел.: 050 343 70 21

Терещенко Сергій

Майстер-приймальник

Ren.Service02@renault.kh.ua

Микола Головченко

C@Re – менеджер

N.Service@renault.kh.ua

Гладаренко Дмитро

Спеціаліст по гарантії

Garant@renault.kh.ua

Тиха Альона

Адміністратор сервісу

тел.: 096 130 7777

Ren.service@renault.kh.ua

 
 

Відділ запасних частин


Полуян Роман

Керівник відділу ЗЧ

ren.wsale@renault.kh.ua

Антон Агеєв

Менеджер з продажу дод. обладнення

Dop02@renault.kh.ua

 

Фінансовий відділ


Мухін Артем

Консультант фінансового відділу

Finance@renault.kh.ua

Відділ маркетингу


Гаврікова Катерина

Керівник відділу маркетингу

Gavrikova.Katya@sollyplus.com.ua

Відділ логістики


Черняк Анастасія

Логіст

Ren.Logist@renault.kh.ua

Відділ адміністрації


Демченко Екатерина

Адміністратор

Renault@renault.kh.ua