Керівництво


Тарасов Павло

Комерційний директор

Tarasov.Pavel@renault.kh.ua

Відділ продажу


Афанасьєв Володимир

Керівник відділу продажу

тел.: 067 57 11 444

Afanasyev.Vladimir@renault.kh.ua

Черкас Віталій

Продавець-консультант

тел.: 067 50 35 007

Cherkas.Vitaliy@renault.kh.ua

Гнєдков Гліб

Продавець-консультант

тел.: 067 57 84 801

Hleb.Hnyedkov@renault.kh.ua

Фуніков Cергій

Продавець-консультант

тел.: 067 626 37 44

ren.ms1@renault.kh.ua

Очковська Дар’я

Продавець-консультант

тел.: 067 639 71 75

ren.sale06@renault.kh.ua

Відділ по роботі з корпоративними клієнтами


Радченко Владислав

Керівник відділу по роботі з корпоративними клієнтами

тел.: 067 00 95 777

Radchenko.Vladyslav@sollyplus.com.ua

Сухомлін Євген

Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами

тел.: 067 505 18 36

Evgen.Suhomlin@sollyplus.com.ua

Астахова Дарина

Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами

тел.: 067 574 74 45

astakhova.daryna@sollyplus.com.ua

Кудінов Максим

Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами

тел.: 067 370 01 28

kudinov.maksim@sollyplus.com.ua

Відділ сервісу


Клюшенков Володимир

Керівник відділу сервісу

Klushenkov.V@renault.kh.ua

Савченко Дмитро

Майстер-приймальник

тел.: 050 343 70 21

D.Savchenko@renault.kh.ua

Терещенко Сергій

Майстер-приймальник

Ren.Service02@renault.kh.ua

Ковальов Олександр

Консультант сервісу

тел.: 050 343 70 21

ren.service07@renault.kh.ua

Тиха Альона

Адміністратор сервісу

тел.: 096 130 7777

Ren.service@renault.kh.ua

Відділ запасних частин


Полуян Роман

Керівник відділу ЗЧ

ren.wsale@renault.kh.ua

Михалко Ростислав

Менеджер з продажу дод. обладнення

тел.: 067 433 28 32

Dop02@renault.kh.ua

Кулішенко Олег

Менеджер з оптових продажів запчастин

тел.: 067 574 75 04

ren.wsale@renault.kh.ua

Овдієнко Валентин

Менеджер вiддiлу запасних частин

тел.: 067 626 37 41

zap01@renault.kh.ua

Фінансовий відділ


Булик Артем

Фінансовий консультант

тел.: :067 626 37 46

Finance@renault.kh.ua

Відділ маркетингу


Баклицька Анастасія

Керівник відділу маркетингу

тел.: :067 626 37 03

baklytska.anastasiia@sollyplus.com.ua

Відділ логістики


Черняк Анастасія

Логіст

Ren.Logist@renault.kh.ua

Відділ адміністрації


Демченко Екатерина

С@RE-менеджер

n.service@sollyplus.com.ua

Серікова Маргарита

Адміністратор

renault@renault.kh.ua