ОФІЦІЙНЕ СПРОСТУВАННЯ

 

Компанія Renault в Україні офіційно повідомляє, що не має жодного стосунку до інформації, наданої на сайтах renault.org.ua і renault-ukraine.com.

 

Терміни, правила та деталі акцій і розіграшів, що проводяться компанією Renault в Україні, публікуються у відкритому доступі на офіційному сайті компанії https://www.renault.ua/, а також на офіційних сторінках в соціальних мережах:

Facebook https://www.facebook.com/renault.ua

Instagram https://www.instagram.com/renault_ukraine/ 

 

Всі акції від компанії Renault в Україні проводяться офіційно і висвітлюються в українських засобах масової інформації, таких як Інтернет, телебачення, радіо, преса.

 

Актуальну інформацію щодо акційної діяльності компанії завжди можна дізнатися також у офіційного дилера RENAULT, компанії “Соллі Плюс”.

 

Просимо критично ставитися до сумнівних акцій на сайтах, які закликають реєструватися в телефонних системах з метою отримання винагород або призів, а також до комунікацій, включаючи SMS повідомлення, які не містять офіційні контактні дані компанії Renault в Україні.

 

У разі виявлення подібних недобросовісних сайтів (акцій, пропозицій), просимо контактувати з нами за допомогою зручних для вас каналів зв'язку і повідомляти про порушення:

• заповнивши форму зворотного зв'язку на офіційному сайті https://www.renault.ua/contact-renault.html

• зателефонувавши за телефоном безкоштовної гарячої лінії 0 800 500 351;

• залишивши повідомлення в соціальних мережах: Facebook

 

Будьте уважні і не ставайте жертвами шахраїв!