Офіційне спростування

Dynamo

Компанія Renault в Україні офіційно заявляє, що не має жодного відношення до діяльності автохолдингу "astoriamotors" і його акції з розіграшу автомобіля Renault Duster, яка заявлена на сайті https://www.renault-astoriamotors.site.

Компанія Renault в Україні не проводить жодних спільних рекламних кампаній з "WELLCOMTELEKOM" та автохолдингом "astoriamotors".

Перелік офіційних дилерських центрів, правила і деталі акцій і розіграшів, що проводяться компанією Renault в Україні, публікуються у відкритому доступі на офіційному сайті компанії https://www.renault.ua/, а також на офіційних сторінках в соціальних мережах:

· Facebook https://www.facebook.com/renault.ua

· Google+ https://plus.google.com/+renaultua

Всі акції від компанії Renault в Україні проводяться офіційно та висвітлюються в українських засобах масової інформації, таких як: Інтернет, телебачення, радіо, преса.

Актуальну інформацію щодо акційної діяльності компанії завжди можна дізнатися також в дилерській мережі RENAULT.

Просимо критично ставитися до сумнівних акцій на сайтах, що закликають реєструватися в телефонних системах з метою отримання винагород або призів.

У разі виявлення подібних недобросовісних сайтів (акцій, пропозицій), просимо зв'язатися з нами по зручних для вас каналах зв'язку і повідомити про правопорушення:

· заповнивши форму зворотного зв'язку на офіційному сайті https://www.renault.ua/ru/contact/;

· зателефонувавши за телефоном безкоштовної гарячої лінії 0 800 500 351;

· залишивши повідомлення в соціальних мережах: Facebook, Google+, Одноклассники, VK.

Будьте уважні і не ставайте жертвами шахраїв!