Renault представляє висококласниймікроавтобус TRAFIC SpaceClassна 9 місць для перевезення клієнтів та приватного користування.

Renault Trafic SpaceClassдебютує на Каннському кінофестивалі, як транспортний засіб для перевезення гостей та знаменитостей.

Канни, Франція

На 70-му МіжнародномуКаннському кінофестивалідебютує цілком оновлений автомобільRenault TRAFIC SpaceClass.

 

Renault позиціонує TRAFIC SpaceClassсеред мікроавтобусів високого класу. TRAFIC SpaceClass- синонім простору та комфорту.

 

«TRAFIC SpaceClass -цілком новий автомобіль, що задовольняє потреби клієнтів, забезпечуючи найкращі у своєму класі комфорт і зручність керування. Ми обрали Каннський кінофестиваль для дебюту, щоб показати, наскільки цей автомобіль може бути ефективним для трансферуVIP-персон та бізнесменів з аеропорту та назад»,-заявив АшваніҐупта(AshwaniGupta), перший віце-президент таголовавідділення легких комерційних автомобілів Renault-Nissan.

 

TRAFIC SpaceClass на 9 місцьє найпросторішим і найкомфортнішим у своєму класі.Завдяки модульним поворотним сидінням другого та третього рядів доступно більше 50 конфігурацій інтер’єру, що є унікальним в даному сегменті авто. Для найбільшого комфорту кожного пасажира вікна затемнені, а салон обладнано регульованим кондиціонером й індивідуальними світлодіодними лампами для читання та оздоблено шкірою ексклюзивної якості (в залежності від версії).

 

Версія SignaturePack автомобіля TRAFIC SpaceClass може трансформуватися в мобільний офісзавдяки поворотними сидіннями та складному столику у центрі салону, який містить багатовідділень для зберігання речей. Всі версії авто обладнано розетками на 220 вольт та USB роз'ємами для зарядження портативних комп’ютерів і електронних приладів.

 

Панель приладів має безліч практичних і характерних деталей, в тому числі оздоблене шкірою кермо, безліч відділень для зберігання речей, а також хромові та глянцеві вставки. Авто може бути обладнано навігаційною системою MediaNavEvolutionз 7-дюймовим екраном або системою R-LinkEvolution на базіAndroidAuto, а також камерою заднього виду (в залежності від версії).

 

Зовні TRAFIC SpaceClassлегко відрізнити завдяки плавним лініям кузова, хромованій решітці та пофарбованим бамперам, логотипам SpaceClass на передніх крилах, ексклюзивному кольору CometGrey (Сіра комета), численним глянцевим деталям та 17-дюймовим колесам з ефектом діамантового напилення (в залежності від версії).

 

TRAFIC SpaceClass націлений на професійних клієнтів, але приділяє неабияку увагу комфорту всіх без винятку пасажирів, незалежно від тривалості поїздки. Авто особливо підходить для компаній і готелів, що забезпечують трансфери від вокзалів і аеропортів. Новий висококласний мікроавтобус ідеально підходить для пасажирських перевезень таксі та незалежних перевізників. TRAFIC SpaceClassтакож підійде для приватного користування, наприклад, сім'ям, які надають перевагу просторому салону і модульності.

На основні європейські ринки TRAFIC SpaceClassнадійде у вересні 2017 року.