Renault Kadjar - це яскравий кросовер, що виділяється на фоні своїх конкурентів спортивним і в той же час чуттєвим дизайном, вишуканим інтер’єром та сучасною лінійкою двигунів. Його технічні характеристики чудово зарекомендували себе на міських дорогах і автомагістралях.

 

А зараз відчути комфорт і технологічність Renault Kadjar можна завдяки новій привабливій ціні – від 561 077 грн. Разом з цим пропонується вигідна розстрочка платежу, що стартує від 6 232 грн/міс*

 

Яскравий і динамічний дизайн Renault підкреслює контур денних ходових LED вогнів і фар Full LED. Значні габарити пом’якшуються плавними лініями, і автомобіль виглядає легким та елегантним не тільки для водія і переднього пасажира, але і для пасажирів позаду. Відстань від колін до задніх пасажирів - 22 см, відстань від подушки сидіння до даху - 145 см. На другому ряду сидінь навіть висока людина буде відчувати себе комфортно.

 

Renault Kadjar дуже універсальний, функціональний і практичний кросовер:

  • об’єм багажнику - один із найкращих у сегменті - 427 л. А якщо скласти спинку переднього пасажирського сидіння, то можна перевозити довгоміри до 2,5 м;

  • модульованість багажного відділення: система рівна підлога та складання заднього ряду сидінь одним дотиком «Easy Brake»;

  • інноваційний висувний фаркоп, що захований під бампер, а за необхідності із легкістю висувається;

  • парковка «вільні руки», яка дозволяє обирати потрібну траєкторію парковки (паралельна, перпендикулярна, чи під кутом) після чого автомобіль паркується самостійно, іноді оповіщаючи про необхідні дії.

 

Також Kadjar пропонує широку лінійку сучасних і економічних двигунів:

  • дизельний двигун 1,5 л із потужністю 110 к.с. і середньою витратою палива - 4,5 л. (бест селер Renault)

  • дизельний двигун 1,6 л із потужністю 130 к.с. і середньою витратою палива - 6,2 л.

  • бензиновий двигун 1,2 л із потужністю 130 к.с. і середньою витратою палива - 6,2 л.

А серед версій Renault Kadjar доступна повнопривідна, яка у поєднанні з високим кліренсом у 200 мм дозволить відчувати себе впевнено не тільки у місті, але й за його межами.

 

Renault Kadjar. Рушай за покликом життя!

 

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

 

У 2016 році бренд RENAULT зайняв 1е місце на автомобільному ринку України з часткою 10,9%. Два роки поспіль компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки новому поколінню автомобілів Renault, широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Finance і кваліфікованій дилерській мережі.

 

*Кредит за програмою Renault Finance. Щомісячний платіж в розмірі 6 232 грн розраховане при кредитуванні на наступних умовах: максимальний термін - 60 місяців, максимальна сума - 252 485 грн., відсоткова ставка - 14.9% річних (база нарахування 365 днів на рік), комісія за видачу кредиту - 2.50%, комісія за відкриття поточного рахунку - 80 грн., комісія за внесення обтяження в ДРОРМ - 100 грн., комісія за отримання виписок з державних реєстрів - 199 грн. (за 1 людину). Реальна відсоткова ставка становить 16.25% річних. Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011 Кредит надається у відділеннях Банку по всій території України, за винятком тимчасово окупованій території АР Крим та зони проведення АТО. Детальні умови кредитування дізнайтеся на сайті www.renault.ua або за телефоном гарячої лінії 0 800 500 351. Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011.