Ми в соціальних мережах)))

Подробиці

ФРАНЦІЯ НА ВІДСТАНІ ОДНОГО ТО

Подробиці

Сезонне зберігання шин.

Подробиці

Register your interest

Выгоды на автомобили

Побробнее

Новый MEGANE Sedan

Твоя МЕГАНовоя жизнь

Узнайте больше

Renault Megane

"Легковой автомобиль года в Украине 2017"

Узнайте больше

Renault Captur

Победитель в номинации "Малый кроссовер"

Узнайте больше

ВЫБЕРИТЕ СВОЙ RENAULT

НОВОСТИ RENAULT

ПРЕМ'ЄРИ RENAULT НА ПАРИЗЬКОМУ МІЖНАРОДНОМУ АВТОСАЛОНІ 2018

Renault представить світову прем'єру концепта преміального робомобіля - третьої фази програми дослідження сфери мобільності Renault в 2018 році. Крім того, на стенді Renault відбудеться дебют нового Renault Kadjar, який отримав нові деталі екстер'єру і оновлений інтер'єр, ставши ще більш зручним для повсякденного використання. Прес-конференція відбудеться 2 жовтня о 9:30 (по Парижу).

ЗУСТРІЧАЙТЕ RENAULT EZ-PRO: РОБОАВТОМОБІЛЬ З ЕКСПЕДИТОРОМ ДЛЯ ДОСТАВКИ ВАНТАЖІВ

Група Renault представляє Renault EZ-PRO - автономний концепт для служб доставки з робомодулями, що адаптуються для загального користування. EZ-PRO передбачає участь людини-експедитора для спеціальних доставок і управління групами безпілотних робомодулей. EZ-PRO з робомодулями, що адаптуються - це універсальна платформа для служб доставки, логістичних операторів, торгових фірм і кінцевих споживачів. За допомогою EZ-PRO замовники можуть вибирати де, коли і як отримувати свої посилки. EZ-PRO стане невід'ємним

RENAULT SPORT FORMULA ONE TEAM ОТРИМАЛА П'ЯТЬ ОЧОК В СІНГАПУРІ

На Гран-прі Сінгапуру, що пройшло на трасі Marina Bay Street Circuit, Renault Sport Formula One Team вшосте в сезоні приводить обидва своїх боліда в очки: Карлос Сайнс фінішував восьмим, а Ніко Хюлькенберг - десятим.